بانک ایمیل پزشکان
  • بانک ایمیل پزشکان

بانک ایمیل پزشکان عمومی و متخصص ایرانی،استخراج شده در سال 1392 بهترین گزینه برای کسانی که قصد تبلیغات ایمیلی هدفمند را دارند.آرشیو بانک ایمیل پزشکان شامل بیش از 5 هزار ایمیل پزشکان ایرانی فعال می باشد که به قیمت بسیار مناسب و کاملا مقطوع و فقط 5 هزار تومان در سایت قرار داده شده.تمام آرشیو بانک ایمیل سایت ایمیلی ایمیلر قبل از اینکه در سایت قرار بگیرند تست و میزان جواب دهی مشخص می شود و بعد از اطمینان قطعی از جواب دهی بالا در سایت قرار میگیرند. بانک ایمیل پزشکان یکی از بسته های ایمیلی سایت می باشد که برای هدف خاص تبلیغات گروه و قشر خاصی که قصد تبلیغات به پزشکان را دارند ، فرهم سازد . بانک ایمیل پزشکان به صورت ماهیانه بروزرسانی می شود و ایمیل جدیدترین و فعال ترین پزشکان ایرانی به بانک ایمیل پزشکان اضافه می شود.

  • نام: بانک ایمیل پزشکان

  • تعداد : بیش از 5 هزار رایانامه ایرانی فعال و کاملا جدید

  • قیمت: آرشیو فقط 5 هزار تومان می باشد.

بانک ایمیل پزشکان بانک ایمیل پزشکان عمومی و متخصص ایرانی،استخراج شده در سال 1392 بهترین گزینه برای کسانی که قصد تبلیغات ایمیلی هدفمند را دارند.آرشیو شامل بیش از 5 هزار ایمیل پزشکان ایرانی فعال می باشد که به قیمت بسیار مناسب و کاملا مقطوع و فقط 5 هزار تومان در سایت قرار داده شده.تمام آرشیو بانک ایمیل سایت ایمیلی ایمیلر قبل از اینکه در سایت قرار بگیرند تست و میزان جواب دهی مشخص می شود و بعد از اطمینان قطعی از جواب دهی بالا در سایت قرار میگیرند. پرداخت آنلاین و دریافت -قیمت بانک ایمیل فقط 5 هزار تومان می باشد.

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
نحوه خرید :  برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود. آرشیو بانک ایمیل پزشکان از سایت های پزشکی و دایرکتوری پزشکان و صفحه های اطلاعا رسانی پزشکی باتلاش فراوان گردآوری و دسته بندی شده است.و با نام بانک ایمیل پزشکان در سایت قرار داده شده.طبق درخواست های فراوان بازدید کنندگان محترم که در خواست کرده بودن این آرشیو را تهیه کنیم،ما نیز با توجه به نیاز تبلیغ کننده های محترم آرشیو پزشکان را تهیه و در سایت قرار داده ایم.

  • آموزش استفاده ازلیست رایانامه:

این لیست ایمیل شامل 5 هزار ایمیل متخصصان رشته پزشکی بوده که آرشیو ایمیل پزشکان بسیار دقیق و تست شده با بازدهی بالا می باشد. و با توجه به تعداد ایمیل شما می تواناید با توجه به آموزش های ارسال ایمیل تبلیغاتی رایگان سایت ایمیلر به راحتی از این آرشیو ایمیل استفاده کنید.

  • ایمیل متخصصان پزشکی ایران

پرداخت آنلاین و دریافت -قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد.

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود.

دیدگاه خود را بنویسید